Zajęcia dodatkowe

Drodzy uczniowie! Aktualny plan zajęć dodatkowych jest dla Was udostępniony w formie Kalendarza. Zaglądajcie tam! 😅

Cykliczne wykłady Digital Dragons Academy

To cykl weekendowych zajęć dla studentów i osób zainteresowanych pracą przy tworzeniu gier. Przygotowany przez Krakowski Park Technologiczny przy współpracy z firmami z branży.

Wykłady i warsztaty prowadzą pracownicy czołowych polskich studiów tworzących gry:

• CD PROJEKT RED
  • 11 bit studios
  • Rage Quit Games
  • CI Games
  • Reality Games
  • One More Level

Program Akademii przekrojowo przedstawia proces tworzenia gier, poruszając tematy związane z game designem, zarządzaniem produkcją i wydawaniem gier, a także zaznajamia uczestników warsztatów z aspektem biznesowym produkcji.

Bloki zajęć Art in Games dedykowane są - poza autorami grafik koncepcyjnych - słuchaczom zainteresowanym tworzeniem muzyki, lokalizacji do gier oraz przede wszystkim grafiki 3D.

Warsztaty z grafiki 3D

Cykliczne warsztaty z tworzenia grafiki 3D w programie Blender pod czujnym okiem firmy Na Niby Studio.

Warsztaty z silnika Unreal Engine

Cykliczne warsztaty z pracy w silniku Unreal Engine przy współpracy ze specjalistą Bartoszem Kamińskim i wsparciem z firmy Frozen Way.

Warsztaty z Arduino

Cykliczne warsztaty pracy z i kontrolerami Arduino i programowaniem ich.

Warsztaty z programowania

Cykliczne warsztaty z programowania w języku Python z możliwością nauki tego języka po polsku lub po angielsku przy wsparciu firmy Cisco.

Warsztaty z zarządzania usługami informatycznymi

Cykliczne warsztaty prowadzone przez specjalistów z firmy Cisco.

Warsztaty z tworzenia sieci komputerowych

Cykliczne warsztaty z pracy z tworzenia sieci i zaplecza informatycznego we współpracy z firmą i-HT.

Warsztaty z tworzenia stron

Cykliczne warsztaty z podstaw HTML, CSS, SAS, CMS Wordpress prowadzone przez specjalistów z firmy Millenium Studio.