Kim jesteśmy?

Otwarte na nowo w 2019 roku liceum skupione na nauczaniu programowania i projektowania gier. Chcemy uczyć nowocześnie, praktycznie i z pasją. Warsztaty prowadzą pracownicy firm partnerskich. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do pracy w branży nie tylko pod kontem hard skills ale też soft skills i pracy w projekatch.

Nasi uczniowie

Nasi uczniowie to kreatywni i pełni pasji młodzi ludzie. Każdy z nich odkrywa u nas swój potencjał i potencjalne ścieżki kariery. Od game developerów, grafików 2D i 3D, poprzez programistów, po project managerów i tech writerów. To firmy partnerskie pokazują im wachlarz możliwości w branży game dev i IT, software house.  I to firmy partnerskie skorzystają na ich umiejętnościach w przyszłości.

Współpracuj z nami

Do tej pory współpracę z naszą szkołą nawiązało 6 firm z branży IT, gamedev, consultingowej czy software'owej. Patronami liceum został UJ i Krakowski Park Technologiczny. Jeśli czujesz, że przekazywanie wiedzy to ciekawe wyzwanie, uważasz, że ważne jest rozwijanie umiejętności twardych i miękkich jak najwcześniej, chcesz skorzystać z kreatywności i potencjału młodzieży licealnej i dobrze się przy tym bawić, zapraszamy do kontaktu.

dyrektor Łukasz Pająk